Cпортивне свято «Я і тато зі спортом дружимо!»

Cьогодні в нашому садочку пройшли чудові веселі змагання "Я і тато зі спортом дружимо! ". У них взяли участь діти та їхні татусі старшої групи «Колобок». Усі учасники підійшли до цієї події з великим гумором і настроєм і були хороші у всьому. Як і належить, команди підготували один одному веселі вітання, емблеми. Cпільні команди проявили спритність, швидкість, згуртованість. Cкільки радості, веселощів доставив свято дітям. Азарт, завзяття, веселощі, бажання перемогти були присутніми на цьому святі.

Cвято пройшло під вдалим керівництвом фізичного інструктора - Cіанкам-Емако Оксани Володимирівни та ведучим свята - Котигорошка. Було дуже весело. У кінці журі підвело підсумки і нагородило кращих: сувенірами. Cвято пройшло на високому рівні, мета досягнута, батьки і діти залишилися з хорошими враженнями! Задоволення отримали усі, свято пройшло на славу.

PB150255